ФОТО: Даниел Кајмакоски има одличен вкус – Еве ја неговата девојка

ФОТО: Даниел Кајмакоски има одличен вкус – Еве ја неговата девојка

Даниел Кајмакоски, освен што убаво пее и компонира, има и навистина одличен вкус кога се во прашање припадничките од понежниот пол.

Тој на Инстаграм објави неколку фотографии со неговата девојка, Кристина Димитриевска:

🐈🐶

A photo posted by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

… 🙂 🎉🎈🎊💝☯

A photo posted by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: На Кајмакоски му излезе змија на Трпејца?

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text