Наоми Кемпбел со кратка коса на насловната на њујоршки „Paper“

Наоми Кемпбел со кратка коса на насловната на њујоршки „Paper“

Њујоршкиот магазин „Paper“ на својата насловна страница на септемврискиот број ја стави сексапилната Наоми Кемпбел со кратка фризура. Овој број е посветен на 1.000 убави луѓе, при што магазинот ја издвои Кемпбел на каверот.

Наоми се заблагодари објавувајќи ја насловната страница на својот Инстаграм профил:

#thank you @papermagazine truly honored @paolakudacki @babskymakeup 😘😘👊🏾

A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Наоми Кемпбел: Еве како изгледа нејзиниот утрински пијалак

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text