ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

Марјана Станојковска ги изненади своите фанови со нова жешка фото сесија во костим за капење.

Погледнете ги овие фотографии кои сексапилната лото девојка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил:

With my Beloved I play, the game of Love. If I win,he is mine.If I lose I am his! #thegameoflove 💙💘

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

🍰 by the Ocean 😃🏖

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

🐠🕶

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

☁️🌊

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text