Џастин Бибер: Беше грешка, не го реактивирав мојот Инстаграм

Џастин Бибер: Беше грешка, не го реактивирав мојот Инстаграм

Пред неколку дена британскиот пејач го реактивираше својот Инстаграм профил на неколку минути. Неговите фанови веднаш се израдуваа и почнаа да му пишуваат, но непосредно потоа профилот на Бибер повторно стана неактивен.

Џастин непосредно по случувањата се огласи на Твитер каде напиша „И понатаму немам Инстаграм, тоа беше грешка“.

Под објавата има многу коментари каде голем дел од неговите фанови велат дека поради детинеста расправа со Селена, тој ги казнува своите следбеници, наместо неа.

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text