ФОТО: Weather.com – Најава за невреме со грмотевици во Скопје

ФОТО: Weather.com – Најава за невреме со грмотевици во Скопје

Специјализираниот сајт Weather.com во моментов најавува почеток на силно невреме со грмотевици во Скопје кое ќе трае до 19:30 часот.

Време Скопје (01.09.2016 година)

Повеќе на Gotvi.mk:

БРАВО: Продиџи ќе донираат за настраданите во поплавите

Фондацијата на Ана и Владе Дивац повикуваат светот да донира за настраданите во поплавите

Пекабеско донираше 2,4 тони млеко и конзервирана храна за настраданите во поплавите

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, дел од големите мажи!

НЕВРЕМЕ: Донации за семејствата на загинатите и настраданите во поплавите – Еве како да помогнете

Еве како да донирате за настраданите во поплавите

singlepost_text