ФОТО: Роџер Федерер е труден?

ФОТО: Роџер Федерер е труден?

На еден тениски канал беше објавено дека познатиот светски тенисер Роџер Федерер нема да настапува на УС Опен, верувале или не, поради бременост.

Овој гаф на оваа телевизија и на вработените во режијата ги насмеа фанофите на Федерер и на тенисот воопшто 🙂

Погледнете видеа со кулинарски рецепти, трикови и совети тука

Урнебесно: Реакцијата на мало дете кое прв пат пробува сланина (видео)

Прочитај интересни Gotvi.mk рецепти:

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

singlepost_text