ФОТО: На Кајмакоски му излезе змија на Трпејца?

ФОТО: На Кајмакоски му излезе змија на Трпејца?

Минатата недела, за време на неговиот престој во Охрид, Даниел Кајмакоски решил да се опушти и ужива на популарната плажа во Трпејца, на Охридкото крајбрежје.

Сите кои биле на оваа плажа, знаат дека неретко може да се случи од водата да излезе некоја водена змија. Велат не се страшни – да, не се, но не се пријатни 🙂

Еве што му се случи на Даниел:

😀 hahaha pazi zmija 🐍

A photo posted by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text