ФОТО: Ким Кардашијан се заблагодари на Airbnb за одличното сместување во Њујорк

ФОТО: Ким Кардашијан се заблагодари на Airbnb за одличното сместување во Њујорк

Ким Кардашијан, која деновиве е актуелна поради тоа што на јавноста и обелодени дека боледува од псоријаза, одмора во Њујорк.

Таа на својот Инстаграм профил се заблагодари на сервисот „Airbnb“ за одличното сместување што и го обезбедиле во најубавиот град на светот.

Just checked into our NYC penthouse. Thanks @airbnb for the gift of our home away from home.

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text