ФОТО: Келвин Харис се соблече на Инстаграм за роденденот на својот менаџер

ФОТО: Келвин Харис се соблече на Инстаграм за роденденот на својот менаџер

Шкотскиот продуцент, пејач и ди џеј, Келвин Харис, често знае да објави некоја провокативна фотографија на социјалните медиуми.

Овојпат, тој се соблече по долна облека на тој начин честитајќи му го роденденот на својот менаџер. Еве како тоа изгледаше:

Happy birthday to my manager @gillespiemark I love u

A photo posted by Calvin Harris (@calvinharris) on

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text