Наоми Кемпбел: Еве како изгледа нејзиниот утрински пијалак

Наоми Кемпбел: Еве како изгледа нејзиниот утрински пијалак

Сексапилната моделка Наоми Кемпбел која деновиве е актуелна по покажувањето на нејзината долна облека за време на доделувањето на MTV музичките награди, на Инстаграм објави фотографија од нејзиниот утрински пијалак.

Еве како изгледа нејзиното смути:

#morning start 🍏🍀🍃☘💚👊🏾

A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text