(ВИДЕО+ФОТО) Бијонсе главна на MTV VMA – Ги однесе речиси сите награди

(ВИДЕО+ФОТО) Бијонсе главна на MTV VMA – Ги однесе речиси сите награди

Минатата ноќ беше дефинитивно ноќ на Бијонсе. Имено, познатата пејачка имаше дури 11 новинации на MTV VMA, а таа не можеше да си отиде дома со огромниот број на освоени награди.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

Во креација на Франческо Скоњамило, 34годишната пејачка Бијонсе блескаше за време на оваа престижна манифестација заедно со својата мала ќерка, Блу Ајви. Малата Блух беше облечена во фустанче од Mischka Aoki.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Еве кое е омиленото јадење на Бијонсе

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text