ВИДЕО: 30, 50 или 70.000 народ на Северина во Берово?

ВИДЕО: 30, 50 или 70.000 народ на Северина во Берово?

Северина го запали Берово. Таа вчера вечер во овој прекрасен град одржа концерт за паметење.

„Ја носам Македонија во срцето. Кога заедно со вас пејат 50.000 луѓе, чувството не може да се опише. Благодарам Берово“, напиша Севе на Инстаграм.

Zar to nije dobar osjećaj? #music #concert #berovo #makedonija #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojic (@severina) on

Berovo, doviduvanje… #music #concert #berovo #makedonija #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojic (@severina) on

Подоцна, таа на Facebook објави дека на концертот во Берово присуствувале 70.000 луѓе.

Која е точната бројка веројатно не знае ни самата Северина 🙂

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text