ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

Северина вчера вечер одржа одличен концерт во Берово во рамки на Етно фестивалот. Погледнете каде Севе престојуваше и јадеше во Берово:

Погледнете со кое видео таа го најави концертот и За нешто повеќе од 15 часа таа собра над 50 илјади лајка на Инстаграм. Погледнете го видеото:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text