Северина во Берово – Еве со кое видео го најави концертот

Северина во Берово – Еве со кое видео го најави концертот

Северина вечерва има концерт во Берово во рамки на Етно фестивалот. Таа својот концерт го најави со извадок од нејзиниот настап на манифестацијата „Златна бубамара на популарноста“.

За нешто повеќе од 5 часа таа собра над 39 илјади лајка на Инстаграм. Погледнете го видеото:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text