ФОТО: Емили Ратајковски повторно гола позираше на Инстаграм

ФОТО: Емили Ратајковски повторно гола позираше на Инстаграм

Ах, да може Санторини да зборува 🙂 Токму на овој грчки остров одмара една од најпознатите манекенки Емили Ратајковски.

Таа секојдневно објавува  фотографии, а на една целосно гола нурка во базен.

@amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Cave

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

✌️

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text