(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Лопез зрачи со сексапил и на 47 години

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Лопез зрачи со сексапил и на 47 години

Џеј Ло изгледа прекрасно и на 47 години. Иако деновиве Џеј Ло е актуелна во странските медиуми по нејзиното прекинување на врската со 18 години помладиот од неа танчар Каспер Смарт, погледнете ги овие нејзини фотографии објавени на Инстаграм.

In my @rdrothcollection coat!! . Thank You @ireneroth #fashion

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

A night to remember…🌟 📷: @denisetruscello

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Thank you Academy of Television #Emmy panel for having me and my amazing cast of #shadesofblue

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text