ВИДЕО: Лесно и креативно – направете „лајк” колачиња

ВИДЕО: Лесно и креативно – направете „лајк” колачиња

Направете вкусни колачиња со знакот лајк, кој е популарен на социјалните мрежи. Со оглед на тоа дека сите користиме интернет и Facebook, ова ќе биде и забавно и креативно.Сите сосетки ќе ве прашуваат која е тајната.

Погледнете што треба да правите во видеото:

Повеќе поврзани рецепти на Готви.мк

ВИДЕО: Еве како да направите похован сладолед

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

singlepost_text