ФОТО: Сексапилната Бронте Блампид е новата девојка на Џастин Бибер

ФОТО: Сексапилната Бронте Блампид е новата девојка на Џастин Бибер

Во животот на популарниот пејач Џастин Бибер постојано се случува некоја драма. Се фотографира со една девојка, па се соблекува да го видат папараците гол.

Го гаси својот Инстаграм профил, па на истиот социјален медиуми се појавува фото каде тој мастурбира. Па, нова девојка итн.

Дали е до славата и возраста не е јасно, но друго е јасно: Бронте Блампид за која странските медиуми шпекулираат дека е негова нова девојка зрачи со сексапил. Погледнете и уверете се сами:

Those dips 🙃

A photo posted by Bronte Blampied (@brontebw) on

🐍

A photo posted by Bronte Blampied (@brontebw) on

Floatie floatie

A photo posted by Bronte Blampied (@brontebw) on

It's original cause I'm not in Europe right now ☀️ @madiblampied

A photo posted by Bronte Blampied (@brontebw) on

My number one @natbooker

A photo posted by Bronte Blampied (@brontebw) on

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text