Временска за цела недела

Временска за цела недела

УХМР ја објави временската за цела недела.Еве кога ќе се спасиме од дождот и грмотевиците.

Превземено од Пресс24.мк

Повеќе вести на Готви.мк

Вкусен појадок

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

 

singlepost_text