ВИДЕО рецепт: Направете фамозни кока кола колачиња во шише

ВИДЕО рецепт: Направете фамозни кока кола колачиња во шише

Направете вкусни Кола-кола колачиња во шише. Се што треба да направите за овој интересен и фамозен рецепт, е да го погледнете видеото.

 

Повеќе рецепти на Готви.мк

Рецепт за брз и нискокалоричен сладолед со 3 состојки

ВИДЕО: Еве како да направите похован сладолед

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

singlepost_text