Џастин Бибер го осигурал својот пенис на 5 милиони долари?

Џастин Бибер го осигурал својот пенис на 5 милиони долари?

Странските медиуми пишуваат дека пејачот Џастин Бибер го осигурал својот полов орган со полиса вредна неверојатни 5 милиони долари.

Бибер ова го направил во тајност, а за ова размислувам пред извесно време кога протекоа голите фотографии од него и Орландо Блум.

Причина за ваквата одлука, пишуваат дел од светските медиуми, е поради доа што голите фотографии со неговиот пенис со кои Џастин се прослави изминатиов период му донеле огромна слава.

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text