18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

Како ЈуТјуб дозволил да биде објавен нецензурираниот спот за песната „Make It Nasty“ на американскиот рапер Тиге.

Дали ова повеќе личи на порно или на музички спот? Проверете сами:

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роза

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text