ФОТО: Ја замени Моника Белучи со Тина Кунаки

ФОТО: Ја замени Моника Белучи со Тина Кунаки

Францускиот актер Винсент Касел ја замени Моника Белучи со 22 години помладата од него италијанска манекенка Тина Кунаки.

Многумина сметаат дека никоја не се споредува со Белучи, но Кунаки изгледа одлично. Погледнете:

my human diary

A photo posted by Tina Kunakey Di Vita (@tinakunakey) on

BLUE

A photo posted by Tina Kunakey Di Vita (@tinakunakey) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки