18+ ФОТО: Хајди Клум топлес

18+ ФОТО: Хајди Клум топлес

43годишната моделка, Хајди Клум на својот Инстаграм профил објави фотографија без горниот дел од нејзиниот костим за капење:

„Погледнете го мојот нов ѓердан“, напиша Хајди под фотографијата.

 

Love my new ❤️necklace

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text