ВИДЕО: Трикови со Кока-Кола кои мора да ги видите за да поверувате

ВИДЕО: Трикови со Кока-Кола кои мора да ги видите за да поверувате

Сигурно сте слушнале за трикот со Кока-Кола и ментол бонбона, но постојат уште многу трикови со еден од најубавите газирани сокови во кои нема да верувате доколку не ги видите со свои очи.Погледнете што се може да се случи со едно шише од овој сок во следното видео:

Поврзани вести на Готви.мк

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text