18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

18+ ФОТО: Неверојатно – Џастин Бибер пак го покажа

Џастин Бибер не мирува. Во последно време тој е поактуелен покажувајќи го својот полов орган, отколку со музичката кариера.

Овојпат неговиот пенис се најде на Инстаграм профилот на диџејката и пријателка на Џастин, Шантел Џефрис. На фотографијата се гледа младиот пејаџ како мастурбира.

Но, набргу потоа фотографијата беше остранета, а Шантел изјави дека нејзиниот профил на кој пишувало „Те сакам Џастин“ бил хакиран.

Сепак, дел од медиумите веднаш направија „принт скрин“, а фотографијата можете да ја погледнете ТУКА

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text