ВИДЕО: Нема послатко од мали дечиња – ги прашаа што е диета, одговорите урнебесни

ВИДЕО: Нема послатко од мали дечиња – ги прашаа што е диета, одговорите урнебесни

Малите дечиња се забава сами по себе, тие понекогаш не знаат нешто, па нивните одговори можат слатко да не изнасмеат. Ова видео на Кефалица е старо, но вреди повторно да се погледне.Дечињата ги прашаа што е диета, погледнете ги урнебесните одговори во видеото:

Повеќе вести на Готви.мк

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text