ФОТО: Мадона не успеа да одолее на оваа пица

ФОТО: Мадона не успеа да одолее на оваа пица

Како и многуина од нас, ниту Мадона не успеа да му одолее на италијанскиот специјалитет – нејзиното височество пицата.

Таа ја објави оваа фотографија под која напиша: „Пицата која ја јадевме… Чао Италија“:

Инаку, Мадона е моментално во Куба, каде го прослави својот 58 роденден.

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, дел од големите мажи!

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text