ВИДЕО: Послужете најубави јаболка – декорација готова за миг

ВИДЕО: Послужете најубави јаболка – декорација готова за миг

Направете вкусот на јаболката да остане запаметен. Подгответе супер-декорирани јаболка од кои застанува здивот.Во видеото погледнете што треба да направите.

Повеќе вести на Готви.мк

Дали некогаш сте виделе долги јајца? Нема да верувате како се прават

ВИДЕО: Дали досега погрешно сме ги пржеле јајцата?

ВИДЕО: Шест одлични готварски трикови

ВИДЕО: Оваа декорација се прави за минута, а сите ќе ги воодушеви

ВИДЕО: Еве како да направите декоративна роза од домат за минута

ВИДЕО: Готварски трик – како одеднаш да излупите 3 варени јајца

ВИДЕО: Топ 5 рецепти со јајца во Дубаи

ВИДЕО: Како да зготвите печени јајца на Шкотски начин

 

singlepost_text