Сандра Африка открива: Како да се храните за да имате задник како Бразилка

Сандра Африка открива: Како да се храните за да имате задник како Бразилка

Сандра Африка е најзгодната пејачка на српската естрада по која мажите воздивнуваат, додека дел од жените и завидуваат, а дел се восхитуваат на извајаното тело. Секако и по атрибутот по кој е препознатлива – задникот.Сандра за српскиот Телеграф откри како да ја доведеме линијата до совршенство.

Таа вели дека не си скратува никакво задоволство во животот, јаде сè, па и слатки, но секако умерено. Исто така, таа секојдневно вежба напорно во теретана и трча, па така се грижи за изгледот.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки