Оригинално: Еве со кое видео Сања му го честиташе роденденот на Слаткар

Оригинално: Еве со кое видео Сања му го честиташе роденденот на Слаткар

„Ние, лав и лав. HBD my love“ напиша Сања Николиќ во честитката која на Facebook ја објави за јубилејниот роденден на нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ – Слаткар.

Претходно, за време на нивната свадба, Слаткар напиша песна насловена „Кажи ДА“, кој пред неколку недели го доби и својот спот.

Таа објави и многу оригинално и слатко видео кое го објавуваме:

ФОТО: Facebook

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, дел од големите мажи!

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?