ФОТО: Неда Украден изгледа одлично и на 66 години

ФОТО: Неда Украден изгледа одлично и на 66 години

100% природен изглед и без силикони – Неда Украден изгледа фантастино и во својата седма деценија.

Популарната пејачка има завидна кариера позади себе, а јавноста можеше минатата година да ужива во нејзините маркантн настапи во шоуто „Твоето лице звучи познато“.

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, дел од големите мажи!

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text