ВИДЕО: Немате идеја што да подарите за роденден? – подарок кој не се заборава

ВИДЕО: Немате идеја што да подарите за роденден? – подарок кој не се заборава

Направете супер шарен и вкусен подарок кој ќе ги трогне и израдува вашите најблиски за нивниот роденден. Ако имате роденден на дете, ова е полн погодок. Се што треба е да го погледнете видеото за да направите вкусна торта со бонбончиња.https://www.youtube.com/watch?v=QPO6OTXLa6s

Прочитајте повеќе Готви.мк рецепти:

Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

 

singlepost_text