Ирина Шајк: 50 костими за капење во кои таа изгледа прекрасно (видео)

Ирина Шајк: 50 костими за капење во кои таа изгледа прекрасно (видео)

Ново видео на манекенката Ирина Шајк снимено за потребите на една реклама за костими за капење.

Целото снимање Шајк го направи пред очите на обичните граѓани.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ирина Шајк е на романтичен одмор, а еве како ја одржува линијата

Шајк: Не разбирам како некои луѓе можат да не јадат!

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text