ФОТО: Норт Вест од мали нозе тргна по стапките на нејзината мајка

ФОТО: Норт Вест од мали нозе тргна по стапките на нејзината мајка

Ким Кардашијан на Инстаграм и Фејсбук објави слатка фотографија од нејзината керка Норт Вест.

„Не очекував ова да се случи толку брзо… Ќерка ми да ги краде моите чевли. Барем има добар вкус“, напиша Ким во коментарот под оваа фотографија.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ким Кардашијан заработува неверојатни 10.000 долари на час

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text