ВИДЕО: Роберт де Ниро прошета по црвениот тепих на Сараевскиот филмски фестивал

ВИДЕО: Роберт де Ниро прошета по црвениот тепих на Сараевскиот филмски фестивал

Роберт де Ниро прошета по црвениот тепих вчера, пред отворањето на Сараевскиот филмски фестивал. Фестивал ќе трае од 12 до 20 Август и ќе бидат претставени 223 филмови од 61 држава.

За свечено отворен го прогласи Роберт де Ниро кој во својот кус говор истакна дека му е чест што е во Сараево и дека со задоволство ја прифатил поканата да биде дел од престижниот филмски настан.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

ВАЖНО: 5 намирници за рамен стомак ова лето

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text