ВИДЕО: Нема да верувате што може да се направи со една банана

ВИДЕО: Нема да верувате што може да се направи со една банана

Оваа декорација долго ќе ви остане во сеќавање. Бананите освен што се здрави и имаат одличен вкус, може да ви послужат и за неверојатна декорација која ќе ги направи љубоморни сите ваши пријателки.

Погледнете што треба да направите во следното видео:

Повеќе декорации на Готви.мк

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

 

singlepost_text