ВИДЕО: Погледнете како изгледаше невремето во Скопје снимено од авион

ВИДЕО: Погледнете како изгледаше невремето во Скопје снимено од авион

ТВ Орбис објави видео кое го снимил пилот, а во кое можете да погледнете како изгледало невремето над Скопје снимено од авион:

Во невремето настрадаа многу луѓе, а имаше и повредени како и голема материјална штета. Последиците сеуште се самираат, а доколку можете на било кој начин вклучете се и помогнете.

БРАВО: Продиџи ќе донираат за настраданите во поплавите

Фондацијата на Ана и Владе Дивац повикуваат светот да донира за настраданите во поплавите

Пекабеско донираше 2,4 тони млеко и конзервирана храна за настраданите во поплавите

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

НЕВРЕМЕ: Донации за семејствата на загинатите и настраданите во поплавите – Еве како да помогнете

Еве како да донирате за настраданите во поплавите

singlepost_text