ВИДЕО: Еве колку силно се гледало скопското невреме од Косово

ВИДЕО: Еве колку силно се гледало скопското невреме од Косово

Невремето кое го зафати Скопје минатиот викенд очигледно било со огромни размери.

Наш читател, Ѓорѓи, ги објавува овие две видеа снимени од Косово. Навистина делува страшно, погледнете:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

БРАВО: Продиџи ќе донираат за настраданите во поплавите

Фондацијата на Ана и Владе Дивац повикуваат светот да донира за настраданите во поплавите

Пекабеско донираше 2,4 тони млеко и конзервирана храна за настраданите во поплавите

(ФОТО) Слаткар: Остај тастатурата и фати се за лопата

Сања за акцијата на Слаткар: Маж ми, дел од големите мажи!

НЕВРЕМЕ: Донации за семејствата на загинатите и настраданите во поплавите – Еве како да помогнете

Еве како да донирате за настраданите во поплавите

singlepost_text