ВИДЕО: Оваа торта нема име, но ќе ве остави без здив!

ВИДЕО: Оваа торта нема име, но ќе ве остави без здив!

Оваа торта не се пече, брзо и лесно се прави и нема име, но верувајте вкусот и е одличен.

Во следното видео видете што треба да правите за прекрасен специјалитет во кујната.

Повеќе рецепти на Готви.мк

ВИДЕО: Сладолед од кокос и боровница – неодолив домашен рецепт

Рецепт за брз и нискокалоричен сладолед со 3 состојки

ВИДЕО: Еве како да направите похован сладолед

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

 

singlepost_text