ФОТО: Јелена и Стефан го чуваат ресторанот додека Ноле е во Рио

ФОТО: Јелена и Стефан го чуваат ресторанот додека Ноле е во Рио

Српскиот тенисер ги брани боите на својата земја на Олимписките игри кои во моментот се одржуваат во Рио Де Женеиро, Бразил.

Во меѓувреме сопругата и синот на Ноле уживаат во заедничките моменти поминати во ресторанот на Џоковиќ Eqvita.

Еве како тоа изгледа:

❤️

A photo posted by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Неверојатен рецепт со кој може да ги оставите цигарите

Храна која задолжително треба да ја консумираат пушачите

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text