ВИДЕО трик: Исечете портокал без да испрскате сè во кујната

ВИДЕО трик: Исечете портокал без да испрскате сè во кујната

Ова е најлесниот начин да исечете и излупите портокал со кој обично правиме хаос во кујната.

Трикот погледнете го во видеото:

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

singlepost_text