ФОТО: Бремената Сека јаде за двајца – погледнете го нејзиниот појадок

ФОТО: Бремената Сека јаде за двајца – погледнете го нејзиниот појадок

Бремената српска пејачка Сека Алексиќ, која долго време сонуваше да остане бремена, по бурата низ која помина во животот, сега е на пат да стане мајка и се чувствува прекрасно. Таа, на социјалните мрежи, постојано споделува фотки од себе во текот на бременоста.Сека моментално се одмара, а на Инстаграм пред неколку дена закачи фотка од својот појадок во Хрватска.

Изгледа бебето на Сека е многу гладно 🙂

Повеќе вести на Готви.мк

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

singlepost_text