Кога Владе Дивац прави палачинки…

Кога Владе Дивац прави палачинки…

Додека трае полемиката во српските медиуми дали Владе Дивац се разведува, Gotvi.mk Ве потсетува на една фотографија која ја објави сопругата на Владе, Ана Дивац пред 2 и пол години.

„Љубов со палачинки“ – напиша Ана под оваа фотографија на Twitter:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text