18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

По Орландо Блум и Џастин Бибер се соблече целосно гол. Тој е на одмор со својата девојка Сахара Кеј на Хаваите каде папараците го уловија Бибер навистина експлицитно.

Еве ја фотографијата:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

ФОТО: Официјална Facebook страна на Џастин Бибер

singlepost_text