Вистински Балканец: Ова е омиленото јадење на Наташа Беквалац

Вистински Балканец: Ова е омиленото јадење на Наташа Беквалац

Наташа Беквалац за „Story“ откри детали за својата исхрана. Одговарајќи на брзи прашања, познатата пејачка од Нови Сад откри кое јадење и е омилено.Па, како вистински Балканец, Наташа призна дека омилено јадење и е сарма.

Исто така, пејачката признава дека знае да зготви се, а нејзин омилен десерт е баклавата.

Преземено од Story.rs

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text