ВИДЕО: Бритни Спирс со нова песна, албум и парфем – ова ќе биде нејзина година

ВИДЕО: Бритни Спирс со нова песна, албум и парфем – ова ќе биде нејзина година

Американската пејачка Бритни Спирс ги откри деталите за најновиот албум, кој ќе се вика „Глори“ и се очекува да излезе на 26 август.

Спирс во Јули годинава го промовираше и новиот сингл „Make me“, а видео спотот можете да го погледнете во ова видео:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Бритни Спирс и дузина танчари влетаа кај Џими Кимел дома – ќе урлате од смеење на ова видео

ФОТО: Бритни Спирс откри кое и е омилено јадење

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text