Бритни Спирс и дузина танчари влетаа кај Џими Кимел дома – ќе урлате од смеење на ова видео

Бритни Спирс и дузина танчари влетаа кај Џими Кимел дома – ќе урлате од смеење на ова видео

На Џими Кимел секој 1ви Април му е повеќе од забавен… или помалку изненадувачки 🙂

Првиот пат кај него во спалната влета Ријана, а овој пат тоа го стори Бритни Спирс. И тоа со цела дузина на танчери кои полуголи буквално играа врз Џими и неговиот кревет.

Погледнете го ова видео и ќе урлате од смеење:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

ФОТО: Бритни Спирс откри кое и е омилено јадење

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text