ФОТО: Бритни Спирс откри кое и е омилено јадење

ФОТО: Бритни Спирс откри кое и е омилено јадење

Американската пејачка Бритни Спирс ги откри деталите за најновиот албум, кој ќе се вика „Глори“ и се очекува да излезе на 26 август.

Во меѓувреме, Спирс на Инстаграм објави фотографија со 2 нејзини омилени јадења – тост и салата.

„Некои работи никогаш нема да се променат. ОМИЛЕНИ засекогаш“, напиша пејачката под фотографијата:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text