ВИДЕО: Цеца и Лепа Брена пеат во дует – обожавателите воодушевени

ВИДЕО: Цеца и Лепа Брена пеат во дует – обожавателите воодушевени

И тоа се случи – на приватна забава во дует запејаа Цеца и Лепа Брена. Тие го пееја хитот на Цеца насловен „Заборави“.

Можеби е на повидок некоја нова песна за заеднички дует, а дотогаш слушнете како тие звучат заедно:

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text